14 Temmuz 2013 Pazar

ben, Gözde Dural;
siz sevgili her kimselerseniz, ben sizin ortaklaşa çalışmanızın bir ürünüyüm


6 yorum:

 1. ben de Gözde Dural. Evet adım Gözde ve soyadım seninki gibi Dural. Yazılarım çoğaldığında blog açmayı düşündüm ve daha önce açılanlara bakmaya çalışırken rastladım senin bloguna. Yazılarından acayip keyif aldım ve bu yazıların sahibi ile adaş olmam da yersiz bir gurur oluşturdu göğsümde, açıklaması zor. neyse her yazını takip ediyorum söylemek istedim. şuan artık blog sayfanı cromedaki hızlı sekmelerime ekliyorum. kolaylıklar dilerim. hoşçakal...

  YanıtlaSil
 2. merhaba isim ikizim:) çok memnun oldum beğenmene ve okumana, kendi kendime konuştuğum bu blogda, sonunda şu kendi kendime konuşma kısmı alternatifim olan sen ile gerçek oldu desene:) şu an senin blogunu bulmaya çalışıyorum, ama başarılı olamıyorum. lütfen belirtir misin ismini:0 seni takip etmekten mutluluk duyarim:)

  YanıtlaSil
 3. beni de kimse okumuyor:( :) iyi olurdu yani.. gozdedural.blogspot.com blog kullanmayla ilgili öğrenmem gereken daha çok şey var ama şimdilik eksiklikleriyle, amatörlükleriyle orda yazıyorum. görüşürüz:)

  YanıtlaSil
 4. :) beni de adaşım boşver biz kendi kendimize konuşalım:) şu an okumaya başladım yazılarıni ve garip bir şekilde kendimi okuyormuşum izlenimine kapıldım. yahu adlarımız aynı da düşünceler de mi benzer? bu arada psikologmuşsun, seni gökte ararken sosyal medyada buldum:)

  YanıtlaSil
 5. ben de seni okumaya başladığımda (bu uzun zaman önceydi) o hisse kapılmıştım. benden 2 tane vardı sanki, ve diğerim olan kız hayallerimdeki şehirde üniversite okumuş, benim gibi yazılar yazmayı seven biri olarak karşıma çıkmıştı.

  aynı düşünceleri paylaşıyor olmamıza extradan şaşırmıştım. fakat bir konuda sana katılmıyorum, hayat güzel...

  yani ben yaşamayı seviyorum, yemek yapmayı, yemeyi, sevdiğim insanlara yedirmeyi, ders çalışırken çay içmeyi, üzücü olaylar karşısında canımın acımasını, herhangi bir şey kazandığımda sevinçten zıplamayı...

  kısacası bütün çirkinliklere rağmen kısıtlı olduğu sanılan güzellikleriyle bu hayatı seviyorum ben.

  doğmadan önce bana sorma şansları olsaydı, istiyorum derdim ben:)

  YanıtlaSil
 6. en azından bir Gözde istiyor:) ben benim hakkımı da bir dahaki sefer sana devredeceğim adaş:)

  YanıtlaSil