6 Mart 2013 Çarşamba

huzursuz parmak sendromu-13

-sevgili Durkheim, bu da benden sana kıyak olsun:
farkında olmaksızın intihar: bireyin, toplumdaki gerizekalılıklara istemsizce maruz kalmasından dolayı, farkında olmadan kendi kendini öldürmeye çalışmasıdır. bunun en güzel örneği Türkiye'dedir. gündüz kuşağına maruz kalan ve her çevirdiği kanalda bir diğer oynaşmalı, yazışmalı yavşak evlilik programlarına rastlayan masum insan, izlemekte olduğu o program süresince sinirden nefesini tutar, yaklaşık 3 saat süren bu programın ardından da hakkın rahmetine istemsizce kavuşur. masum şahıs ola ki kendini öldürmezse, en yakın televizyon kanalında amerikanvari bir katliama sebep de olabilir ancak bu zamana kadar birçok izleyicinin beyin ölümü gerçekleştiğinden bunu yapacak dimağ kalmamıştır ülkede.


-bazı gazeteler gerçekten okunmak için hazırlanıyor, bazıları ise çekirdeğe külah olmak için.

-baba ile alışveriş: alacağın ürünleri tutması için babana verirsin, o da onları aldığın yerlere geri koyar.

Tdk'dan iş teklifi: Deyimler sözlüğünde 'evde mal mal oturmak' deyımının anlamına karsılık isim haklarımı alacaklarmış. Lojman da veriyolla

-24 yaşında, eve gelen komşunun 3 yaşındaki bebesi ile D çocuk mu yumurcak tv'mi kavgası yapan bir kızım! benim evim benim kumandam çocuk, yumurcak tv izlenecek! Tsubasa varken başka çizgi dizi mi seyredilir?

-doğamış çocuğa don biçme ekolünden, ölmemiş adam için tweet atma ekolüne geçilmiştir.

-abidik gubidik bar ve kulüp isimlerinden dolayı eğlence sektöründen soğudum, dans pistlerine küstüm. hele o mekanları yaşam alanı olarak belirleyip de bira mayasına bakteri olarak bir gençliği hiç eden tipler yok mu, ahh ah! sevişirken korunmayıp da böyle mikroorganizmaları insan familyasına hediye eden bilinçsiz ebeveynlere söve söve içimde küfür kalmadı!

-Esra eroldan korkuyorum, esra ceyhandan da, seda sayan, songul karlıdan ve muge anlıdan da. Allah ıssızlıkle bogusan yurdum gencını sabah programlarıyla sınamasın.

-Evimizin arkasında walking dead seti var, şu an çekim yapılıyor sanırım, zira gelen çığlık sesleri tenefüse çıkan ilkokul bebelerinden olamaz.

-Ulkedeki tum teyzeler benım kaderım.Bu yolculuktakı konugum Cemile teyze.Oglu almanyada yasıyor,evlı 2 cocugu var,gelını alman.Gorumcesının kızı bır muhendısle evlenıyormus,bu yuzden eskısehır'e gıdıyor.Yanımdakı koltuktan tum sulalesıne sevgıler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder